TECHNOLOGIA

Technologia

  • Firma DREW-PLAST to jeden z nielicznych producentów polskich, który otrzymał prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT.
  • Produkcję stolarki PCV oparliśmy na systemie VEKA, który posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.
  • Naszym dostawcą pakietów szybowych jest Pilkington - jeden z największych producentów szkła płaskiego oraz produktów dla przemysłu samochodowego oraz budowlanego.

 

 Znak Q znaczy jakość

Firma Witraż będąca naszym dostawcą jest jednym z nielicznych producentów polskich, który otrzymał prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej w Rosenheim. Ośrodek ten to jeden z najbardziej cenionych instytutów badawczych na całym świecie, weryfikujący zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi normami jakości. Posiadany przez firmę certyfikat Q-ZERTPN- EN 14351-1:2006, a firma spełnia szereg rygorystycznych wymagań, potwierdzonych przez akredytowanych pracowników Instytutu.
potwierdza, iż proces produkcji i kontroli jakości oraz każdy wyrób opuszczający park maszynowy jest zgodny z normą.


 Veka znaczy profil doskonały

Usługi w zakresie stolarki PCV oparliśmy na systemie VEKA, który posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.
VEKA jest jednym z największych na świecie producentów profili okiennych PCV. Posiada w swej ofercie szeroką gamę profili spełniających najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, stabilności, wzornictwa i bezpieczeństwa. Główna siedziba VEKA AG mieści się w Sendenhorst w Niemczech.
Firma dysponuje ponadto 13 filiami z własnymi zakładami produkcyjnymi i ponad 46 biurami sprzedaży na całym świecie. W roku 1992 VEKA AG uzyskała jako pierwsza w branży certyfikat DIN EN ISO 9001, a w roku 1998 uzyskała go również VEKA Polska. Pilkington znaczy doskonałość szkła

Naszym dostawcą pakietów szybowych jest Pilkington - jeden z największych producentów szkła płaskiego oraz produktów dla przemysłu samochodowego oraz budowlanego. Grupa posiada prawo własności lub też posiada swoje udziały w 51 liniach produkcji szkła float na pięciu kontynentach. W produkcji szyb zespolonych do okien korzysta się z technologii Float wynalezionej przez Sir Alastaira Pilkingtona w 1952 roku. Jest to obecnie światowy standard produkcji najwyższej jakości szkła płaskiego. Firma Pilkington jako pierwsza na świecie firma wyprodukowała szkło samoczyszczące Pilkington ActivTM o podwójnym działaniu.

 

Szkło firmy Pilkington zapewnia:

  • więcej komfortu w budynku i mieszkaniu,
  • większą atrakcyjność budynków i mieszkań,
  • obniżenie kosztów zużycia energii,
  • redukcję penetracji słonecznej i hałasu,
  • redukcję zysków ciepła w miesiącach letnich i strat ciepła w miesiącach zimowych,
  • znaczną ochronę przed płowieniem,
  • poprawę ochrony i bezpieczeństwa.

 

 

 

 


 
 

[1]