STOLARKA OKIENNA
Akcesoria

SZPROSY
Są to listwy dzielące powierzchnię szyby na kilka części, stosowane w celach dekoracyjnych, najczęściej dostosowane kolorystycznie do kolorystyki okien.
KLAMKI
Standardowo montujemy klamki w trzech kolorach. Klamki mogą być wyposażone w dodatkowe zamknięcie na kluczyk lub przycisk.
MODUŁOWY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
Standardowo montujemy w nasze okna okucia obwiedniowe firmy Siegenia. Okucia wyposażone są w modułowy system zabezpieczeń .

Okna pięciokomorowe

VEKA PERFECTLINE 5 K Okna pięciokomorowe w kolorze białym oraz w dużym wyborze kolorowych profili okleinowanych, charakteryzują się większą szerokością profilu (70 mm) co powoduje idealną statykę i lepsze parametry izolacyjności termicznej i akustycznej a także daje możliwość wykonania dużych konstrukcji. Charakterystyczne jest też znacznie głębsze osadzenie pakietów szybowych, co ma wpływ na bezpieczeństwo i ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej. W ofercie także profile półzlicowane o nowoczesnych kształtach polecane do budownictwa jednorodzinnego.

Współpracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu firmy Witraż korzystając z ich wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Witraż: www.witrazokna.pl

 


 

 

 

Okna Drewniane

 

Dlaczego okna drewniane z firmy DREW-PLAST?

Park maszynowy nowej generacji gwarantuje idealne wykonanie stolarki. Możliwość technologiczne firmy pozwalają wykonać praktycznie każdą konstrukcję. Nowoczesna, sterowana komputerowo lakiernia umożliwia wykonanie estetycznych i trwałych powłok lakierniczych. Nie przyspieszamy procesów schnięcia – naturalne suszenie lakierów w kontrolowanym przez komputer klimacie zapewnia piękną powłokę lakierniczą. Lakierujemy drewno w systemie czteropowłokowym, co zabezpiecza nasze wyroby na długie lata.

Współpracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu firmy Witraż korzystając z ich wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Witraż: www.witrazokna.pl