O FIRMIE
Witamy Państwa!

Firma DREW-PLAST obecna jest na rynku od 1997 roku i zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem stolarki budowlanej. Specjalizujemy się w montażu okien i drzwi w nowopowstałych obiektach oraz w kompletnej usłudze wymiany okien i drzwi w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.


Szczególną uwagę przykładamy do jakości całej usługi począwszy od wykonania pomiaru i przedstawienia oferty, poprzez montaż i prace wykończeniowe a skończywszy na obowiązkach gwarancyjnych i serwisie. Staramy się stale podnosić jakość świadczonych usług, opierając się na renomowanych producentach stolarki, naszym długoletnim doświadczeniu w branży i fachowości własnych brygad montażowych.

Usługi w zakresie stolarki PCV oparliśmy na systemie VEKA, który posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. VEKA to jeden z największych na świecie producentów profili okiennych PCV. W swej ofercie proponuje ponad 1600 kształtów profili spełniających najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, stabilności, wzornictwa oraz bezpieczeństwa.

Główna siedziba VEKA AG mieści się w Sendenhorst w Niemczech. Firma dysponuje ponadto 13 filiami z własnymi zakładami produkcyjnymi i ponad 46 biurami sprzedaży na całym świecie. W roku 1992 VEKA AG uzyskała jako pierwsza w branży certyfikat DIN EN ISO 9001, a w roku 1998 uzyskała go również VEKA Polska.


Profil, oprócz doskonałej konstrukcji technicznej powinien także spełniać wysokie wymagania estetyczne. Dzięki bogatej palecie kolorów, a także wzorów oraz różnorodności kształtów profili, okna w systemie VEKA pasują do każdej fasady i współgrają praktycznie z każdą architekturą budynku.

VEKA oferuje profile barwione w masie, foliowane dwustronnie, foliowane jednostronnie na warstwie koekstrudowanej oraz foliowane na białym nośniku. Program szprosów jest perfekcyjnym uzupełnieniem systemów okiennych VEKA. Jako elementy nawiązujące do stylu dawnej architektury lub nowoczesne elementy dekoracyjne, szprosy (zwane też szczeblinami) stanowią wykwintne wykończenie konstrukcji okiennej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, mamy w ofercie także różne dodatki związane z oknami (parapety, żaluzje, rolety, moskitiery itp.) .

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

cofnij