DRZWI

Stolarka drzwiowa

Nasza oferta stolarki drzwiowej to produkty firmy KMT:

Proponujemy drzwi wejściowe stalowe KMT w typowych wymiarach w komplecie z progiem, ościeżnicą, klamkami, wkładkami itp. Wybór kilku wzorów skrzydeł płaskich, tłoczonych, także z przeszkleniem i laminatami w kolorach biały, brąz, mahoń, buk, złoty dąb, orzech.

 

KMT PLUS przeznaczone do budownictwa jednorodzinnego z przeszkleniem lub bez, także w wersji antywłamaniowej klasa B. KMT CLASSIC przeznaczone do budownictwa wielorodzinnego bez przeszklenia, także w wersji antywłamaniowej klasa C. Nasza oferta obejmuje wszelkie prace związane z demontażem starej stolarki, montażem nowych drzwi i obróbką murarską.

 

 

 

DRZWI DREWNIANE

ZASUWNICA

Stosowana w standardzie antywłamaniowa zasuwnica wielopunktowa klasy C doskonale zabezpiecza drzwi przed niepowołanym dostępem. Po przekręceniu klucza drzwi ryglują się językiem zamka głównego oraz dwoma masywnymi hakami. W opcji dostępny jest również zamek dodatkowy, który umożliwia zamknięcie drzwi od wewnątrz bez użycia klucza. Wszystkie zamki w zasuwnicy posiadają zębatki przenoszące ruch klucza na ruch rygli, przez co zamknięcie drzwi nie wymaga żadnej siły. Nasze rozwiązania w połączeniu z odpowiednimi wkładkami i klamkami stanowią trudną do sforsowania barierę chroniącą Państwa dom i dobytek.


ZAWIASY ANTYWŁAMANIOWE

W naszych drzwiach stosujemy zawiasy antywłamaniowe Simonswerk z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła.

 

 


cofnij