STOLARKA OKIENNA

Okna pięciokomorowe

VEKA PERFECTLINE 5 K Okna pięciokomorowe w kolorze białym oraz w dużym wyborze kolorowych profili okleinowanych, charakteryzują się większą szerokością profilu (70 mm) co powoduje idealną statykę i lepsze parametry izolacyjności termicznej i akustycznej a także daje możliwość wykonania dużych konstrukcji. Charakterystyczne jest też znacznie głębsze osadzenie pakietów szybowych, co ma wpływ na bezpieczeństwo i ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej. W ofercie także profile półzlicowane o nowoczesnych kształtach polecane do budownictwa jednorodzinnego.

Współpracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu firmy Witraż korzystając z ich wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Witraż: www.witrazokna.pl

 


 

 

 
Oferujemy duży wybór dodatków począwszy od koloru i kształtu okien, listew przyszybowych, poprzez kolor uszczelek, wzornictwo klamek i parametry pakietów szybowych a skończywszy na dodatkowych zabezpieczeniach i funkcjach okuć oraz systemach wentylujących.

W ofercie także OKNA DREWNIANE wykonane z klejonki sosnowej, mahoniowej i dębowej w różnych kolorach oraz OKNA i DRZWI ALUMINIOWE
Profile 5-komorowe:

* Perfectline
* Elegance
* Swingline
* S-line
* Efectline
PERFECTLINE

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Perfectline charakteryzują się ponadczasowym klasycznym kształtem pasującym do każdego wnętrza. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji. System ten pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.ELEGANCE


Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, półzlicowany. Elegancki charakter profilu pozwala nadać każdemu z budynków indywidualny charakter i styl. Konstrukcja skrzydła zapewnia wysokie parametry użytkowe, skutecznie chroni przed zimnem i hałasem, pewne osadzenie szyby w profilu powoduje, że okno trudniej jest sforsować niepożądanym gościom.
SWINGLINE

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, półzlicowany. Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła elegancka linia okien Swingline sprawia, iż pasują one do każdego stylu architektonicznego. Konstrukcja oparta na pięciu komorach profilu gwarantuje doskonałe właściwości użytkowe – wysoką izolacyjność termiczną, ochronę przed hałasem oraz stabilność okien przez cały okres ich użytkowania. Konstrukcja osi wrębu okuciowego - 13 mm - pozwala na zamontowanie okuć najnowszej generacji, zapewniających wyższy standard bezpieczeństwa.
S-LINE

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty to podstawowa zaleta okien S-line. Profile i uszczelki tworzą jedną płaszczyznę stanowiąc czynną oraz skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi. Szczególnie istotną zaletą profili S-line są równe, wygładzone powierzchnie, które ułatwiają pielęgnację i nie wymagają dodatkowej, skomplikowanej konserwacji.


EFECTLINE

Profil Veka 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Efectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Profil posiada wysokość 109 mm, co sprawia że okno ma większą powierzchnię szyby, dzięki czemu pomieszczenia, w których zamontowano Efectline są doskonale doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność - to idealne rozwiązanie za rozsądną cenę do każdego typu budownictwa. Okna Efectline dostępne są wyłącznie w kolorze białym.

 

 

 

cofnij